GEKKO Collections
  Zarejestrowano: 2019-06-06

  Telefon: +48 61 851 85 92

  Strona: http://gekko.pl/

  Kod pocztowy: 61-770

  Adres: Paderewskiego 8

  Miejscowość: Poznań


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Windykacja szkolenie


GEKKO Collections


Choć nietrudno jest zaciągnąć kredyt – często bywa tak, że w wyniku mało przewidującej oceny własnych możliwości finansowych, dana osoba lub firma popada w poważne kłopoty, gdy trzeba zmierzyć się ze spłatą pożyczki. Potoczne wyobrażenie o pracownikach firm windykacyjnych, które wchodzą wtedy do działania – nie jest zbyt pochlebne. Jednak nie jest to do końca prawdziwy obraz.

Obecnie, większość firm windykacyjnych, banków oraz kancelarii adwokackich zajmujących się ściąganiem zaległych należności przykłada wielką wagę do profesjonalnego i wszechstronnego przygotowania swoich pracowników do czekających ich zadań. Jedną z firm, jakie specjalizują się w prowadzeniu bardzo wartościowych szkoleń z dziedziny windykacji jest GEKKO Collections z siedzibą w Poznaniu.

Windykacja, jaką prezentuje szkolenie, oferowane przez wspomnianą inicjatywę, to zdecydowanie więcej niż bezwzględne domaganie się od zadłużonej osoby szybkiego uregulowania należności. To przede wszystkim uważne słuchanie, z jakimi problemami zmaga się dłużnik oraz umiejętne sugerowanie, jak można rozwiązać daną sytuację.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Diet & More

M&K MED Kursy Ratowania

Nova Group Sp. z o.o.