Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko
  Zarejestrowano: 2023-01-12

  Telefon: +48 22 834 57 10

  Strona: https://wieza.pl

  Kod pocztowy: 01-919

  Adres: Wólczyńska 133

  Miejscowość: Warszawa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wsparcie informatyczne warszawa


Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz Wieliczko


Wszelkie przestoje w pracy firmy powodowane przez awarie komputera czy zawieszanie się systemów bądź programów są irytujące, frustrujące i generują straty, co pracownicy firmy Wieża doskonale rozumieją. Dlatego przedsiębiorstwo to ograniczyło swoje działania tylko do terenu stolicy - chodzi o to, by na wszelkie usterki pojawiające się u klientów reagować błyskawicznie. Świadczone przez firmę wsparcie informatyczne w Warszawie przyjmuje przy tym dwie formy - osobistą i zdalną.

Wiele usterek, na przykład awarie systemu, da się usunąć online, wystarczy, że informatyk połączy się zdalnie z danym sprzętem czy siecią firmową. Kiedy zaś nie jest to możliwe, na przykład ze względu na zaistnienie usterki technicznej, klient może mieć pewność, że przedstawiciel przedsiębiorstwa błyskawicznie zjawi się w jego siedzibie.

Klienci mają przy tym do wyboru różne pakiety opieki, różniące się od siebie zakresem usług (na przykład liczbą komputerów i serwerów objętych opieką) oraz, oczywiście, ceną świadczeń.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna